Mabel Katz opět v ČR - seminář Praha!

HO’OPONOPONO = Tajemství jednoduché cesty!

Víkendový seminář
TAJEMSTVÍ JEDNODUCHÉ CESTY

Lektor: Mabel Katz
Místo: Praha

Kdy:  3 - 4.12.2011
Čas: 11 - 19 hodin

Akce Maitrea!

Věděli jste, že naše rozhodnutí jsou založena na našem hodnocení, názoru, postoji a očekávání, které byly vytvořeny vzpomínkami z minulosti? Naše vzpomínky vytváří naše myšlenky a naše myšlenky vytváří naše činy.

Tak si vytváříme náš osud. Je na čase nechat jít to, co nefunguje. Je na čase přestat být režiséry takového osudu, který nechceme. Vyřešte své problémy a vydejte se vstříc lásce, štěstí, hojnosti a svým životním snům.

VEDLE DR. HEW LENA JEDNA Z PŘEDNÍCH AUTORIT NA OBNOVENÉ UČENÍ HO´OPONOPONO OPĚT V ČESKÉ REPUBLICE!

Ho´oponoppono je starodávné havajské učení, aktualizované a upravené pro dnešní svět, v České republice už známé díky knize Svět bez hranic.

Učí nás rozpouštět vzpomínky, které nám při jejich přehrávání způsobují bloky a problémy. Možnost se naučit rozpouštět bloky a všechno to, co nám brání žít v rovnováze, klidu a míru.

Žitím Ho´oponopono můžeme nejsnazší cestou dosáhnout rovnováhy, klidu, míru, hojnosti, zdraví, úspěchu a spokojenosti ve všech oblastech našeho života, a to pomocí mentálního a fyzického čištění, v procesu pokání, odpuštění a proměny.

Jestliže přijmeme skutečnost, že jsme souhrnem našich myšlenek, emocí, slov a činů a že náš současný život a naše rozhodnutí řídí vzpomínky z minulosti, pak začneme chápat, jak může proces opravování vlastních chyb změnit život nás samých, našich blízkých i celého světa.

Budete mít možnost sami zakusit, jakou sílu má čištění pomocí HO’OPONOPONO.

Seminář bude tlumočen z angličtiny do češtiny.

Akce MAITREA.

CENA SEMINÁŘE:  Víkendový seminář cena: 5 900 Kč
(cena zahrnuje: kurzovné, výukový materiál, občerstvení, oběd)

Premiérově bude na semináři prodej druhé knihy Mabel Katz „TAJEMSTVÍ RYZÍ CESTY JAK ŽÍT“

Kontaktní osoba:

Sumito P. Mikulka
navratkezdroji@gmail.com
www.mabel-katz.cz

Kontaktní telefon:

informace o semináři na: 724 972 262

Adresa přihlášky na webu pořadatele:

https://www.vstupenkov.cz


Mabel Katz

Mabel je mezinárodně uznávaná lektorka, konzultantka, vedoucí seminářů a autorka i spoluautorka několika knih. Je jednou z předních autorit na umění Ho’oponopono.

Argentinka žijící ve Spojených státech je ve světě známá také jako specialistka na Ho´oponopono pro manažerskou a podnikatelskou oblast. Spolupracuje na společných seminářích s u nás známým Dr. Ihaleakalou Hew Lenem – spoluautorem knihy Svět bez hranic.

V USA měla svůj vlastní rozhlasový i televizní pořad, v neposlední řadě je také autorkou knihy pro děti s tématikou Ho´oponopono. Má nezaměnitelně zjednodušující styl a půvab. Ve své poslední knize „The Easiest Way“ detailně popisuje jednoduché principy, praxi a filosofii tohoto starodávného učení. Kniha byla doposud přeložena do španělštiny, japonštiny, korejštiny, portugalštiny, švédštiny, němčiny, francouzštiny a hebrejštiny. Česká verze této knihy bude vydána právě u příležitosti její návštěvy v Praze. V současné době Mabel cestuje po světě, kde jako přednášející přináší inspiraci lidem mnoha různých jazyků a kultur.